Libido u kobiet - ranking najlepszych produktów

Libido u kobiet - ranking najlepszych produktów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Szczytowanie u kobiet

Jest wiele teorii na temat przeżywania przez kobietę orgazmu. Napisano już opasłe tomy, z których i tak niewiele wynika dla pani domu, która na co dzień pochłonięta jest milionem innych obowiązków. Niektórzy badacze twierdzą, że kobiecy orgazm to fikcja i nie ma się co nad tym dłużej zastanawiać, mężczyźni sądzą, że i tak połowa kobiet po prostu go udaje. A jaka jest prawda? Czym jest kobiecy orgazm, jak go rozpoznać i jak „zatrzyma na dłużej”. Jeżeli chodzi o mężczyzn to sprawa jest prosta. Mężczyzna bowiem szczytuje jest tego widoczny efekt w postaci wytrysku. Nic się zatem nie ukryje. Kobiece szczytowanie ma niejako inne objawy. Różne są również miejsca na kobiecym ciele, dzięki którym może ona ten orgazm odczuwać.

Kobieta jest istotną delikatną i w taki sposób też objawia się jej orgazm. Nie jest to może wielki wybuch, choć i takie się kobiecie zdarzają, kiedy nie może już złapać powietrza, a wszystkie zmysły są wyostrzone do granic możliwości, ale zazwyczaj kobieta przeżywa orgazm w sposób zupełnie niezauważalny. Czasami przez jej ciało przepływa dziwny dreszcz innym razem jest to tylko delikatne ciepło, które wprawia ją w dziwny błogostan. Ten błogostan niewiele ma jednak wspólnego z codziennością. Takie miłosne uniesienie i płynięcie na falach rozkoszy pozostaje dla wielu kobiet tylko marzeniem.

Wiele kobiet, aby osiągnąć orgazm potrzebuje bezpośredniej lub pośredniej stymulacji łechtaczki przed właściwym stosunkiem, a niektóre nawet bezpośredniej stymulacji łechtaczki w trakcie stosunku. W pierwszym wypadku mówi się o tak zwanym orgazmie łechtaczkowym w drugim o pochwowym, choć naukowcy mówią, że rozróżnianie tych dwóch fal kobiecego szczytowania jest mitem.

Zanim jednak nastąpi samo szczytowanie, kobieta musi się wprawić w stan podniecenia. Może tego dokonać za pomocą masażu, czy pieszczot. Jeżeli może jej w tym pomóc partner, to sprawa ułatwiona, jeżeli jednak jest zdana na siebie, to tez nie ma wielkiego problemu. Orgazmu można się bowiem nauczyć. Nie jest to może nauka szybka, ale za to może być bardzo przyjemna.

Naukę, która będzie opierała się na dostarczeniu sobie przyjemności bez udziału partnera nazywać będziemy masturbacją.

Dzięki masturbacji kobieta może wiele dowiedzieć się na temat własnego przeżywania rozkoszy. Pozna najbardziej erogenne strefy i nauczy się czerpać niezapomniana przyjemność. Jest to pierwszy krok do uzyskania przez nią prawdziwego orgazmu w akcie seksualnym z partnerem.

Sam orgazm rozpoczyna się najczęściej od mimowolnego skurczu mięśni trwającego od 2 do 4 sekund. Potem następuje od 3 do 15 dalszych skurczów. W tym momencie odczucia seksualne są najintensywniejsze. Następuje skurcz macicy i jelita grubego. Przed wystąpieniem orgazmu większość kobiet czuje ogromne napięcie, po orgazmie pojawia się uczucie przyjemnego ciepła i odprężenia. Z czysto fizjologicznego punktu widzenia kobieta przy odpowiednim pobudzeniu może osiągnąć w krótkim czasie następny orgazm.

Szczytowanie u kobiet to indywidualna sprawa każdej z nich. Na odczuwanie orgazmu wpływa wiele przyczyn. Czasem na przeszkodzie do szczytowania nie stoi fizjologia, tylko emocje i uczucia, z którymi seks nieodłącznie się wiąże. problemami. Należy jednak pamiętać, że nie samym orgazmem kobieta żyje. Tak samo ważne może okazać się bliskość z ukochanym mężczyzną.